Ātrums Serviss Pluss SIA, autoserviss - Atsauksmes

Ātrums Serviss Pluss SIA, autoserviss

Autoserviss, aprīkojums

+371 20449994
Lubānas iela 82, RĪGA, LV-1073
1

1 Atsauksme

5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
Pievienot atsauksmi
up left right down minus plus
1-1 no 1
1
02.09.2013

Iebraucu tur tikai tāpēc, ka steidzami vajadzēja novērst sīku defektu - pieskrūvēt vienu skrūvi gāzes uzpildes ligzdai. Bet Ātrums Serviss darbinieki vienmēr ir modri un gatavi kādu apkrāpt. Nekad vairs nevēlos nevienu no viņiem satikt un ar savu attieksmi viņi lika noprast, ka arī es tur neesmu gaidīts viesis.
30 minūtes ilgu darbu - aizmugurējā bampera noņemšana - darīja 2 stundas, jo meistars bija lēns, nekompetents un pašā servisā bija tāda nekārtība, ka pusi laika viņš pavadīja staigājot un meklējot nepieciešamos instrumentus. Nesūdzētos, ja par šādu apkalpošanu man neliktu maksāt, bet tā vietā man bija jāmaksā par pilnām 2 stundām Ls 20. Servisa vadītājs ļoti nelaipns, klienti tiek ignorēti, nekas netiek paskaidrots, par to kas tiks darīts, cik ilgu laiku aizņems un cik par to būs jāmaksā.
Jūs variet būt pilnīgi droši - ja tajā servisā nonāksiet, no Jums tiks nodīrāts pēdējais santīms un Jūsu laiks tiks izšķiests. Lielākā vilšanās pēdējā gada laikā un sliktākais serviss, ko esmu pēdējos gados redzējis. Ļoti, ļoti bēdīgi.

Nosūti SMS

code
Nosūtīt